EnerForest: Powering the Planet with Green Innovations

Hakatons “EnerForest” ir plānots kā speciāls meža nozarei veltīts hakatons, kurā īpaši tiek apskatītas meža nozarei nozīmīgi izaicinājumi, kuras studējošo komandas 48h laikā varētu risināt, kā arī idejas, kuras studējoši paši var realizēt, klātesot ar meža nozari saistītiem ekspertiem, kas studentu komandas mentorēs, lai gala rezultātā rastos kaut kas jauns un inovatīvs.Green Tech Hakatons II

Pieredzējušu ekspertu un mentoru vadībā dalībnieku uzdevums ir 48 stundu laikā nonākt no problēmas formulējuma līdz potenciālajam risinājumam. Pasākuma laikā tiks organizētas vairākas darbnīcas, lai palīdzētu studentiem attīstīt nepieciešamās prasmes, kā arī tiks organizētas individuālas mentoringa sesijas, kuru laikā mentori palīdzēs komandām iegūt nepieciešamos datus, piesaistīt nepieciešamos speciālistus, validēt biznesa idejas un tamlīdzīgi. 

                                                Uzzini vairāk       


Green Tech Hakatons III

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris sadarbībā ar Latvijas Biozinātņu un Tehnoloģiju universitāti aicina ikvienu interesentu piedalīties Green Tech hakatonā III, kas no 22.-24. februārim norisināsies klātienē, Latvijas Biozinātņu un Tehnoloģiju universitātē. 48h hakatonā dalībniekiem būs iespēja radīt, attīstīt un realizēt savu biznesa ideju vai arī risināt kādu no Latvijā pazīstamu uzņēmumu izvirzītajiem izaicinājumiem, lai piedalītos cīņā par galveno balvu.

                                                    Uzzini vairāk